Programok‎ > ‎

Pedagógiai fejlesztő munkatársat keresünk

A Magyar Cserkészszövetség munkatársat keres az alábbi helyre:
PEDAGÓGIAI FEJLESZTŐ MUNKATÁRS

Cél:

Az Összmagyar Cserkészstratégia helyi szinten történő támogatása, megvalósítása, kerület fejlesztése.

Feladatok:

  • A cserkészkerület elnökségével együttműködve a cserkészcsapatok pedagógiai szakmai támogatása összhangban a Magyar Cserkészszövetség irányelveivel
  • A Szövetség megújuló nevelési programjának gyakorlati elmélyítése
  • A mozgalom helyi önkéntes ifjúsági vezetőcsoportjainak fejlesztése
  • Az önkéntes ifjúsági vezetők módszertani eszköztárának gazdagítása
  • A cserkészcsapatok jó gyakorlatainak felkutatása
  • A különböző településeken működő cserkészközösségek közötti kapcsolat erősítése
  • Folyamatos kommunikáció a munkatársakkal és az önkéntesekkel

Elvárások:

  • 2,5 éves elköteleződés a helyi-regionális munka iránt
  • Főiskolai/egyetemi végzettség
  • Projekt-szemlélet, rendszergondolkodás
  • Önálló munkavégzés
  • Munkatársak és önkéntesek összefogása (vezetői gyakorlat)
  • Jó kommunikációs készség
  • Pontos munkavégzés, nagy munkabírás,
  • terhelhetőség
  • Elhivatottság a minőségi munka iránt
  • Igény a folyamatos tanulásra és fejlődésre

Előnyt jelent:

  • Pedagógiai és/vagy andragógiai végzettség
  • Tréneri tapasztalat
  • Képesített cserkészvezetői előélet
  • Segítőkész, együttműködő személyiség

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Fiatal, dinamikus csapatban való munkavégzés
  • Tanulási lehetőség
  • Értékteremtő környezet

Munkavégzés helye:

Pest és Nógrád megye, Budapesti fejlesztési
központtal

Jelentkezni, a titkarsag@cserkesz.hu drótpostacímre elküldött fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel, amely tartalmazza a szakmai tapasztalatokat és a fizetési igényt is.

A jelentkezés határideje:
2013. április 15.

Érdeklődni lehet Tekse Balázs nevelési igazgatónál munkaidőben az alábbi telefonszámon: +36203750958 illetve a harshegy@cserkesz.hu e-mail címen.
Ċ
pfm_x.pdf
(508k)
János Péter Ronkay,
2013. márc. 27. 9:06
Comments